2009/2010-ES TANÉV |
||
ASZTALITENISZ |
||
A kerületi versenyen 4 fiú és 3 leány versenyzővel indultunk, kevés sikerrel, de a részvétel volt a fontos. :) |
||
FLOORBALL |
||
Fiú csapataink a hazai rendezésű Diákolimpián 3. és 5. helyezést ért el. A bronzérmes csapat tagjai: Nahóczky Roland, Orcsi Attila, Miranda Felipe, Metzger Balázs. Az 5. helyezett csapat tagjai: Horváth Norbert, Miklós Krisztián, Guba Dániel, Haluska József Leány csapataink 4. és 5. helyet értek el. |
||
FÜGGESZKEDŐ- ÉS KÖTÉMÁSZÓ VERSENY |
||
A kerületi függeszkedő és kötélmászó versenyen leány csapatunk bronzérmes lett, Szabó Dóra 10. C osztályos tanuló egyéniben ezüstérmes, Tóth Gréta (11. C) pedig 6. helyezett. A rendkívül erős mezőnyben a fiúk a 3. helyen végeztek. A csapatok tagjai: Lányok: Lakatos Szabina (11. A); Szabó Dóra (10. C); Márton Katalin (12. B); György Kinga (12. C); Tóth Gréta (11. C), Benedek Zsuzsa (11. A); Szilágyi Zsófia (12. A) Fiúk: Székány Zoltán (12. B), Chotnok Master Bodin (10. B); Bubla Gábor (12. B); Bagi Henrik (13. D); Sárközi István (11. B), Szebedinszki Balázs (11. B); Pozsár János (12. D) |
||
KÉZILABDA |
||
Ezüstérmet szereztek kézis lányaink a kőbányai diákolimpián A csapat tagjai: Till Berenike (csodakapus); Sfarli Beatrix; Nyilasi Nikoletta; Szőnyi Zita; Brinza Renáta; Kiss Eszter; Benedek Zsuzsa; Nándorfi Nikolett; Rinyu Tünde; Zách Krisztina; Borbély Barbara; Megyeri Laura; Szabó Orsolya; Lesták Boglárka
Szent László Gimnázium - Zrínyi Gimnázium 27-5 (12-2) Benedek Zsuzsa 3; Rinyu Tünde 2 Giorgio Perlasca SZKI - Zrínyi Gimnázium 14-25 (5-13) Szőnyi Zita 7; Kiss Eszter 2; Benedek Zsuzsa 4; Rinyu Tünde 2; Zách Krisztina 4; Megyeri Laura 1; Lesták Boglárka 5. Zrínyi Gimnázium - Szent László Gimnázium 11-24 (4-10) Szőnyi Zita 3; Benedek Zsuzsa 3; Rinyu Tünde 1; Lesták Boglárka 1 Giorgio Perlasca SZKI - Zrínyi Gimnázium 13-23 (5-15) Szőnyi Zita 2; Benedek Zsuzsa 2; Rinyu Tünde 5; Zách Krisztina 3; Lesták Boglárka 10 |
||
KOSÁRLABDA |
||
Kőbányai Diákolimpia (lányok) Zrínyi Miklós Gimnázium - Giorgio Perlasca Szakközépiskola13-12 (4-4; 4-4; 5-0; 0-4) Hórváth Dóri 4; Tóth Gréta 2; Kovács Boglárka 2; Hoffman Gina 3; Hermann Hermina 2 Zrínyi Miklós Gimnázium - Szent László Gimnázium 10-77 (6-16; 2-19; 0-24; 2-18) Gáspár Adrienn 2; Kovács Boglárka 2; Szilágyi Zsófia 2; Hoffman Gina 2; Hermann Hermina 2
Az ezüstérmes csapat tagjai: Hórváth Dóri; Tóth Gréta; Benedek Zsuzsa; Gáspár Adrienn; Szamharadze Szofikó; Szőnyi Zita; Szabó Orsolya; Kovács Boglárka; Szilágyi Zsófia; Hoffman Gina; Balázs Barbara; Hermann Hermina Zrínyi Miklós Gimnázium - Giorgio Perlasca Szakközépiskola 48-16 (12-0; 13-1; 14-9; 9-6) Hórváth Dóri 2; Tóth Gréta 2; Benedek Zsuzsa 2; Gáspár Adrienn 8; Szamharadze Szofikó 2; Szőnyi Zita 4; Szabó Orsolya 4; Kovács Boglárka 6; Szilágyi Zsófia 4; Hoffman Gina 2; Balázs Barbara 3; Hermann Hermina 7 Zrínyi Miklós Gimnázium - Szent László Gimnázium 17-94 (0-26; 2-12; 9-28; 6-28) Hórváth Dóri 2; Tóth Gréta 2; Gáspár Adrienn 5/3; Szamharadze Szofikó 2; Kovács Boglárka 2; Szilágyi Zsófia 2; Hermann Hermina 2 Kőbányai Diákolimpia (fiúk) Zrínyi Miklós Gimnázium - Szent László Gimnázium 76-36 (20-14; 21-6; 17-10; 18-6) Sulák 19; Munteán 3; Horváth 7/3; Adjudani 12/6; Badics 33/3; SZILVÁSI 2 A bajnokcsapat tagjai: BADICS TIBOR; HORVÁTH DÁNIEL; SULÁK ÁDÁM; SCHÖNEK DÁVID; KISS ROBIN; ADJUDANI SZASZAN; MUCSI BENCE; CZÖVEK ANDRÁS; MUNTEÁN ERIK Zrínyi Miklós Gimnázium - Giorgio Perlasca SZKI 129-37 (35-10; 31-7; 40-12; 23-8) Sulák Á. 15/3; Horváth 12/12; Mucsi 8; Czövek 4; Adjudani 8; Kiss 2; Badics 80/3 (!) Zrínyi Miklós Gimnázium - Pataky István SZKI 147-47 (42-4; 36-17; 34-11; 35-15) Sulák Á. 29/9; Schönek 6; Horváth 17/15; Mucsi 4/3; Adjudani 16/6; Kiss 8; Badics 54; Munteán 7/3 Zrínyi Miklós Gimnázium - Bornemisza Péter Gimnázium 90-65 (27-14; 23-12; 30-14; 10-25) Sulák Á. 26/3; Schönek 6; Horváth 2; Mucsi 4; Adjudani 15/3; Kiss 2; Badics 32; Munteán 2 Budapesti Diákolimpia II. forduló (oda-visszavágó) Zrínyi Miklós Gimnázium - Fazekas Mihály Gimnázium 84-76 (24-17; 17-22; 23-12; 20-25) Adjudani 31/15; Sulák Á. 18/12; Horváth 11/3; Metger 4; Badics 20 Zrínyi Miklós Gimnázium - Fazekas Mihály Gimnázium 59-77 (16-22; 10-15; 16-15; 17-25) Horváth 21/3; Badics 18/3; Sulák Á. 15/3; Sulák K. 5/3 I. forduló (oda-visszavágó) Szent László Gimnázium - Zrínyi Gimnázium 44-93 (11-27; 12-18; 12-31; 9-17) Kiss Robin 2; Sulák Kristóf 9/3; Sulák Ádám 28; Horváth Dániel 8; Adjudani Szaszan 5/3; Badics Tibor 33; Mucsi Bence 8 Zrínyi Gimnázium - Szent László Gimnázium 109-42 (38-10; 23-12; 24-8; 24-12) Kiss Robin 2; Sulák Kristóf 8; Sulák Ádám 30/6; Horváth Dániel 8/6; Adjudani Szaszan 22/6; Badics Tibor 35/3; Mucsi Bence 4 |
||
KÜZDŐSPORTOK |
||
Király Bernadett és Kecskés Zsolt (11. B) a taekwon-do diákolimpián küzdelemben kategóriájukban 1. helyezést értek el. Kecskés Zsolt tradicionális küzdelmét bemutató video megtekinthető itt. >> |
||
LABDARÚGÁS |
||
Kőbányai Diákolimpia Lányok A kerületi diákolimpián 5. helyezést értek el. Fiúk A kerületi diákolimpián 7. helyezést értek el. |
||
LÖVÉSZET |
||
Halácsy Dániel (12. B) a sportlövő Diákolimpia országos döntőjében 3. helyezést ért el csapatban 169 körrel. GRATULÁLUNK! A budapesti diákolimpián HALÁCSY DÁNIEL 12. B osztályos tanulónk ezüstérmes lett a 20 lövéses versenyszámban 163-as elért köregységgel, ezzel bejutott az országos döntőbe. |
||
MEZEI FUTÁS |
||
Urbán Máté a kerületi diákolimpián 1. helyezést ért el! Urbán Máté az országosi diákolimpián a 112 fős mezőnyben 32. helyezést ért el! Urbán Máté a budapesti diákolimpián 4. helyezést ért el! |
||
RÖPLABDA |
||
Leány csapatunk bronzérmes lett! Őszi forduló Zrínyi - Magyar Gyula 2:0 Zrínyi - Bornemisza 2:1 Zrínyi - Szt. László 0:2 Zrínyi - Premier 0:2 Tavaszi forduló Zrínyi - Magyar Gyula 2:0 Zrínyi - Bornemisza 2:0 Zrínyi - Szt. László 2:1 Zrínyi - Premier 0:2 Fiú csapatunk 4. helyezést ért el. Eredményeik: Őszi forduló Zrínyi - Magyar Gyula 1:2 Zrínyi - Szt. László 0:2 Zrínyi - Premier 0:2 Zrínyi - Giorgio 1:2 Tavaszi forduló Zrínyi - Magyar Gyula 2:0 Zrínyi - Szt. László 0:2 Zrínyi - Premier 0:2 Zrínyi Giorgio 2:0 |
||
TENISZ |
||
A kerületi diákolimpián Horváth Norbert 5. helyezést ért el! |
||
TERMÉSZETJÁRÁS |
||
Iskolánk természetjáró szakosztálya a kerületi versenyen az éves eredmények alapján (túrák teljesítése) 1. helyezést ért el! GRATULÁLUNK! |
||
TOLLASLABDA |
||
A tollaslabda kerületi versenyen Urbán Máté 2. helyezés ért el. Párosban az Urbán Máté - Szebedinszki Balázs duo bronzérmes lett. |
||
SAKK |
||
|
||
ÚSZÁS |
||
Kerületi Diákolimpia - 2009. november 21. 50 m leány gyorsúszás: 1. Rádi Dóra (9.D); 5. Kerekes Krisztina (12. B) 50 m leány mellúszás: 1. Rádi Dóra (9.D); 4. Gaál-Szabó Beáta (9. B); 5. Kerekes Krisztina (12. B) 50m leány hátúszás: 1. Rádi Dóra (9. D), 4. Gaál-Szabó Beáta (9. B); 5. Tóth Gréta (11. C) 50m leány pillangóúszás: 1. Rádi Dóra (9. D); 3. Gaál-Szabó Beáta (9. B) 4X25 leány gyorsváltó: 3. Zrínyi Miklós Gimnázium 50m fiú gyorsúszás: 6. Tóth Norbert (10. C) 50m fiú mellúszás: 3. Tóth Norbert (10. C) BÚVÁRÚSZÁS A budapesti Diákolimpián Rádi Dóra 9. D osztályos tanuló több kategóriában is indult. Eredményei: 33m uszonyos uszás 3. helyezés; 100m uszonyos úszás 3. helyezés; 200m uszonyos úszás 3. helyezés. Dóra ezzel az országos döntőbe jutott, ahol 50 méteren 12.; 100 méteren 6., 200 méteren 7. helyezést ért el. GRATULÁLUNK! |
||