Pontverseny

ZMG PONTVERSENY 2010

Ahogy azt már több helyen is hirdettük, idén a Zrínyi Miklós Gimnáziumban osztályok közötti sportversenyt rendezünk. A verseny 2011. április 29-ig tart és a győztes osztály 50.000.- Ft díjazásban részesül.

A pontverseny végső győztese a 10. B osztály, akik a Pálfi András által felajánlott 50.000.- Ft-ot nyerték meg!

Szabályok, tudnivalók:

Pontokat szerezni a következő iskolai sportrendezvényeken lehet:

1. Délutáni sportfoglalkozások az iskolában, melynek rendje megtalálható weboldalunk "SPORTCSOPORTOK" menüpontjában.
  2. Kőbányai, budapesti és országos diákolimpia versenyek, melyeken az iskolát képviselik a tanulók. Ennek rendje megtalálható a "DIÁKOLIMPIA" menüpontban.
  3. Az iskola által rendezett házi versenyeken való részvétel. A bajnokságok folyamatosan kerülnek kiírásra a "HÁZI VERSENYEK" menüpontban és a www.Z-LIGA.hu weboldalon.
  4. Gyógytestnevelés foglalkozásokon való extra részvétel.

A lehetőségek folyamatosan bővülni fognak.

A pontszámítás a következőképpen történik: ha egy tanuló részt vesz a felsorolt foglalkozások valamelyikén, a pontszámítási rendszernek megfelelő pontot kap. Ezt egy cetlivel tudja igazolni, melyet a foglalkozást vezető testnevelő fog neki odaadni. Az osztályon belül ezt össze kell gyűjteni és havonta "elszámolni" Hajdu Péter vagy Vizsnyicay Péter testnevelőknél. Ha ez a hónap utolsó tanítási napjáig nem történik meg, az adott hónap pontjai sajnos elvesznek.