Archívum 2013/2014-es tanév

Képtár: A tanév utolsó pillanatai

A Zrínyi Miklós Gimnázium énekkara május végén négy felejthetetlen napot töltött el Erdélyben. A beszámoló itt olvasható. >>

A Lóczy Lajos Országos Földrajz tanulmányi verseny döntőjében Sztranyovszky Lóránt a 28. helyen végzett. GRATULÁLUNK!

Képtár: Bolondballagás, Ballagás

A XXI Országos spanyol Nyelvű Vers -és Prózamondó Versenyen Virág Marianna 9.ny osztályos tanuló a kötelező próza kategóriában 11. helyezett, a szabadon választott prózában 6. helyezett lett. Slezák Marietta 9.c osztályos tanuló kötelező vers kategóriában 7., szabadon választott vers kategóriában 4. helyezést ért el. GRATULÁLUNK!

Diáksport: BAJNOKOK A RÖPIS LÁNYOK IS! A kőbányai diákolimpián leány röplabda csapatunk megnyerte a bajnokságot, így az ő nyakukba került az aranyérem. GRATULÁLUNK!

Diáksport: BAJNOKOK A KOSARASOK! Kőbánya El'Clásicóján fiaink 109-75-re verték a Szent Lászlót, ezzel megnyerték az idei bajnokságot. Pontdobók: Makay 30; Ozsvárt 2; Illés 26; Sulák K. 6; Pflum 2; Orbán 11; Sulák P.; Adjudani 32.

A X. kerületi katasztrófavédelmi versenyen 11.B osztályos csapatunk 3., 10.B osztályos csapatunk 5. lett. GRATULÁLUNK!

A Lóczy Lajos Földrajz versenyen Sztranyovszky Lóránt az országos döntőbe jutott. GRATULÁLUNK!

Diáksport: Kosaras fiaink a Bornemisza Gimnázium ellen játszottak a második bajnoki mérkőzésen és 112-70-re győztek. Pontdobók: Makay 24; Ozsvárt 1; Illés 26; Sulák K. 21; Pflum 8; Orbán 3; Sulák P.; Adjudani 29.

Diáksport: fiú kosarasaink a B33 országos diákolimpia döntőn szemet gyönyörködtető játékkal lettek az ország 7. legjobbjai. GRATULÁLUNK!

Képtár: 10 éves találkozó; A kőbányai labdarúgó és röplabda diákolimpia képekben

Diáksport: A kőbányai diákolimpián leány labdarúgó csapatunk megnyerte a bajnokságot, így az ő nyakukba került az aranyérem. A fiúk 6. helyezést értek el. GRATULÁLUNK!

Diáksport: Kosaras fiaink a Pataky SZKI-val néztek ma farkasszemet az Arena ZMG-ben és felszabadult játékkal 110-45-re nyertek. Pontdobók: Makay 28; Ozsvárt 4; Illés 29; Sulák K. 10; Pflum 4; Orbán 6; Sulák P. 3; Adjudani 26.

A Diákra Hangolva versenyen zrínyis siker is született tánc kategóriában: 1 helyezést ért el a három tagú tánc csapat tagjaként Iski Zsófia (9.c). GRATULÁLUNK!

Képtár: ZMG Szabadegyetem - Egy ragadozómadár-fióka sikeres felnevelése

Diáksport: Dudás Balázs 10. B osztályos tanuló a vívás országos diákolimpián az V. korcsoportos párbajtőrben 7., VI. korcsoportban 3. helyezést ért el. GRATULÁLUNK!

Kosárlabda csapatunk bronzérmes lett a 32 csapatos budapesti B33 középiskolás versenyen. GRATULÁLUNK!

Diáksport: A kőbányai floorball diákolimpián fiú csapatunk az első helyen végzett, lányaink negyedikek lettek. GRATULÁLUNK!

A Mikola Sándor Tehetségkutató Fizika Verseny 2. fordulójába jutott: Sztranyovszky Lóránt 9. D osztályos tanuló

A Lóczy Lajos Országos Földrajz Versenyen induló 17 tanulónk közül 11 tanuló jutott a következő fordulóba. A 100 pontos első forduló után az alábbi tanulók indulhatnak a II. fordulóba:

9. évfolyam: 1. Sztranyovszky Lóránt 9.D, 2. Molnár Dominik 9.B, 3. Fazekas András 9.B, 4. Biegelbauer Máté Sólyom 9.B.
10. évfolyam: 1. Solti Mátyás 10.C, 2. Péter Levente 10.B 3. Paulovits Bence 10.C, 4. Darmos Mátyás 10.B, 5. Szalma Péter 11.D, 6. Király Cintia Nikoletta 10.B, 7. Gulyás Bálint 10.B.

Diáksport: A kőbányai asztalitenisz diákolimpián Novák Dorottya 12. D osztályos tanuló a lányok mezőnyében esélyeshez méltóan szerepelt és lett bajnok. GRATULÁLUNK!!!

A 3. Jakucs László Nemzetközi középiskolai földrajz versenyen 111 induló gimnázium közül Solti Mátyás és Paulovits Bence 10. C osztályos tanulók az 53. helyet érték el, a budapesti gimnáziumok közül pedig a 6. helyen végeztek. GRATULÁLUNK!

Férfi labdarúgó csapatunk a budapesti futsal diákolimpián csoport másodikként a legjobb 8 csapat közé jutott, de az elődöntőt már nem sikerült elérni a rendkívül erős mezőnyben. GRATULÁLUNK!

Képtár: Zrínyi Szabadegyetem - Harry Potter és a kémia; Verdi-előadás

Budapesti Városismereti Verseny döntőjében a legjobb tízbe (82 induló csapatból) jutott a 12. C osztály „Négy apród” elnevezésű csapata (Csöregh Tamara, Ág Viktória, Farkas Judit, Szabó Zsófia), ahol végül 7. helyezést éretek el! Felkészítő tanár: Szendi Péter. Gratulálunk!

Szellő Anett Kőbánya bajnoka

A kőbányai tollaslabda diákolimpián Szellő Anett (12. A) az 1. helyen végzett. GRATULÁLUNK!!!

A függeszkedő- és kötélmászó kőbányai diákolimpián fiú csapatunk bronzérmet szerzett! GRATULÁLUNK!

Fiú labdarúgóink az őszi fordulókat 1 győzelemmel és 3 vereséggel zárták. Folytatás tavasszal. Részletek a diáksport oldalon.

Képtár: Október 23. megemlékezés

Képtár: Szabadegyetem; gólyahét, gólyabál

Képtár: Tanári kirándulás

Képtár: 25 éves érettségi találkozó

Képtár: A tanév első pillanatai

Képtár: Gólyatábor képekben