RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA


A ZMG fiú röplabda csapata először lépett pályára március 1-jén. Nehéz ellenfelekkel volt dolguk, a már több éve röplabdával foglalkozó, egyesületi szinten is röplabdázó Szent László Gimnázium csapatai és a Pataky István Technikum erős együttesével szemben. De a zrínyis fiúk szépen helyt álltak, izgalmas mérkőzéseket játszottak ellenfeleikkel és így a 3. helyen zártak!
„ A kezdeti meglepettségből felébredve szépen összeállt a csapatunk, számos látványelemmel hozakodtak elő és csapatként funkcionáltak. Nagyon büszke vagyok rájuk, tisztességesen felkészültek! Tudásuknak legjavát hozva, sportszerűen helyt álltak a bajnokságban! Az ellenfeleknek gratulálunk
a győzelmekhez.” – Szabóné Weisz Katalin – testnevelő
A csapat tagjai: Stumpf Milán, Nguyen The Nghia, Elek Márton, Kovács Dominik, Katona Patrik, Ratiu Kevin, Pataki Balázs, Szabó Gergő
Felkészítő tanár: Szabóné Weisz Katalin – testnevelő


Egyéb híreink

  • KATASZTRÓFAVÉDELMI VERSENY

    KATASZTRÓFAVÉDELMI VERSENY

    Május 15-én került megrendezésre a Közép-pesti Katasztrófavédelmi Ifjúsági Nap keretein belül az általános és a középiskolák diákjainak katasztrófavédelmi versenye. A Zrínyi Gimnáziumot három, a 9. b osztályból jelentkező csapat képviselte. Tanulóink szabadidejükben készültek, aminek jelentősége különösen azért fontos, mert mindössze három hét alatt sikerült a szükséges ismereteket elsajátítani. Külön köszönet illeti a dr. Sztanek Endre…

  • MTA ALUMNI PROGRAM 2026/6. ELŐADÁS

    MTA ALUMNI PROGRAM 2026/6. ELŐADÁS

    2026.05.26-án Dr. Arany Zsuzsanna – az MTA egyik köztestületi tagja – az MTA Alumni program keretében a Nyugat folyóiratról tartott előadást a Zrínyi Miklós Gimnáziumban több osztálynak. A tananyaghoz kapcsolódó előadás olyan érdekes tényeket tartalmazott, olyan fontos, érdekfeszítő ismereteket adott hozzá a tanórákon tanultakhoz, amelyek hasznosak lehetnek az érettségin is, de a 20. század első…

  • ORSZÁGOS TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS OLIMPIA

    ORSZÁGOS TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS OLIMPIA

    Stumpf Milán 11. D osztályos tanulónk a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpián az EGIS különdíját nyerte. Felkészítő tanár: Lukácsné Papp Csilla. Segítséget nyújtott Péntek Viktória és Vágány Balázs. Gratulálunk nekik!