ZMG-ÖSZTÖNDÍJ NYERTESEK


A Sors Bona Alapítvány kuratóriuma a határidőre beérkezett ösztöndíj pályázatokat elbírálta. A kuratórium döntése szerint a 2024/25. tanév 1. félévében tanulmányi eredményük, közösségi, művészeti, illetve sporttevékenységük, valamint szociális helyzetük alapján az alábbi tanulók részesülnek havi 5000 Ft Zrínyi-ösztöndíjban:

BÁCSI BENEDEK 12.D (110 pont)

SÜTŐ ENIKŐ 11.D (105 pont)

SZÖLLŐSI ZITA KINCSŐ 11.D (94 pont)

FARKAS NÓRA REGINA 10.A (90 pont)

PUTNOKI MIRKÓ 9.D (90 pont)

VÖLCSEI AMÍR 12.B (90 pont)

STOCK MÁTÉ OBERON 12.D (90 pont)

POLLÁK RÉKA RENÁTA (88 pont)

NÉMETH BOGLÁRKA DÓRA 11.A (80 pont)

POZSONYI ESZTER 12.C (78 pont)

GRATULÁLUNK A NYERTESEKNEK!


Egyéb híreink

  • KATASZTRÓFAVÉDELMI VERSENY

    KATASZTRÓFAVÉDELMI VERSENY

    Május 15-én került megrendezésre a Közép-pesti Katasztrófavédelmi Ifjúsági Nap keretein belül az általános és a középiskolák diákjainak katasztrófavédelmi versenye. A Zrínyi Gimnáziumot három, a 9. b osztályból jelentkező csapat képviselte. Tanulóink szabadidejükben készültek, aminek jelentősége különösen azért fontos, mert mindössze három hét alatt sikerült a szükséges ismereteket elsajátítani. Külön köszönet illeti a dr. Sztanek Endre…

  • MTA ALUMNI PROGRAM 2026/6. ELŐADÁS

    MTA ALUMNI PROGRAM 2026/6. ELŐADÁS

    2026.05.26-án Dr. Arany Zsuzsanna – az MTA egyik köztestületi tagja – az MTA Alumni program keretében a Nyugat folyóiratról tartott előadást a Zrínyi Miklós Gimnáziumban több osztálynak. A tananyaghoz kapcsolódó előadás olyan érdekes tényeket tartalmazott, olyan fontos, érdekfeszítő ismereteket adott hozzá a tanórákon tanultakhoz, amelyek hasznosak lehetnek az érettségin is, de a 20. század első…

  • ORSZÁGOS TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS OLIMPIA

    ORSZÁGOS TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS OLIMPIA

    Stumpf Milán 11. D osztályos tanulónk a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpián az EGIS különdíját nyerte. Felkészítő tanár: Lukácsné Papp Csilla. Segítséget nyújtott Péntek Viktória és Vágány Balázs. Gratulálunk nekik!