A 2014/2015 TERMÉSZETTUDOMÁNYOS PÁLYÁZAT EREDMÉNYE

Egyed Tamás 63 pont

Slezák Marietta 62 pont

Kósa Richárd 58 pont

Selyem Árpád 55 pont

Sztranyovszky Lóránt 10. D osztályos tanulónk a Lóczy Lajos Országos Középiskolai Földrajzi Tanulmányi Verseny döntőjében 17. helyezést ért el. Gratulálunk!

Leány és fiú röplabdázóink egyaránt ezüstérmesek lettek a Kőbányai Diákolimpián! GRATULÁLUNK!

Iskolánk csapata a Közép-pesti Katasztrófavédelmi Ifjúsági Versenyen 1. helyezést ért el. A csapat tagjai: Bíró Enikő, Figura Roland, Szabó Fanni, Takács Vivien 12.d osztályos tanulók Gratulálunk!

A Lóczy Lajos Földrajzverseny második fordulójában Sztranyovszky Lóránt az előkelő 18. helyen végzett. GRATULÁLUNK!

A Természet Világa XXIV. Természet–Tudomány Diákpályázatának "Természettudományos múltunk felkutatása" kategóriájában Softic Nóra különdíjas lett, "A kőbányai víztározó története" munkájával. GRATULÁLUNK!

A Kitaibel Pál Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny fővárosi fordulójában Slezák Marietta 8. helyezést ért el. GRATULÁLUNK!

A Lóczy Lajos Földrajzverseny II. fordulójába jutott Pupek Márkó 9. A, Molnár Tibor 9. A és Sztranyovszky Lóránt 10. D. GRATULÁLUNK!

Az Országos Középiskolai Rendészeti Tanulmányi Verseny egyéni versenykategória országos válogatóversenyén nyújtott teljesítménye alapján Juhász Petra 12. B osztályos tanuló az országos döntőbe jutott! GRATULÁLUNK!!!

Gimnáziumunk tanulói, Hajnal Dorottya, Hegedűs Bereniké, Détári Dorina és Al-Kalash Kristóf a kőbányai Kiváló Kultúráért Díjban részesültek. GRATULÁLUNK!

Orosz Tibor elnyerte a Kőbánya Sportolója 2014 Díjat. GRATULÁLUNK (fotó forrás: Orosz Tibor Facebook oldala).

Az Orbán Hajnalka - Lantos Dzsesszika duo a kőbányai asztalitenisz csapat diákolimpián ezüstérmet szerzett! GRATULÁLUNK!!!

A Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny I. fordulójában Varga János és Sztranyovszky Lóránt 10. D osztályos tanulók 106 induló csapatból 18. helyezést értek el, ezzel továbbjutottak a II. fordulóra. Gratulálunk nekik!

A Zrínyi uralta a kőbányai asztalitenisz diákolimpiát! A női mezőnyben Lantos Dzsesszika lett a bajnok. Novák Dorottya, az utóbbi évek ping-pong királynője (előtte négyszer egymás után ő volt az első ) 2. lett, Orbán Hajnalka 3. helyezést ért el. A fiúknál Bene Zsolt bronzérmet szerzett. GRATULÁLUNK!

A kőbányai függeszkedő és kötélmászó diákolimpián leány csapatunk 3. helyezést ért el, fiú csapatunk "A" kategóriában 3., "B" kategóriában 2. helyezést szerzett. GRATULÁLUNK!

A Reguly Társaság, a Finnugor Világkongresszus Magyar Nemzeti Szervezete és a Magyar Írószövetség az „Északi fény” című rajzpályázat első helyezését Détári Dorina 12.A, második helyezését pedig Hegedűs Bereniké 12.D osztályos tanulóink nyerték el. GRATULÁLUNK!

Hajnal Magdolna Dorottya 10. D osztályos tanulónk a "Világörökség helyszínek a fiatalok szemével" c. nemzetközi pályázaton 2. helyezést ért el. Gratulálunk!

"Az orosz kultúra aranykora" elnevezésű országos versenyen 100 induló csapat közül 8. helyezést értünk el. A csapat tagjai: Veszteg Alexandra, Csáky Dorottya, Détári Dorina és Kovács Krisztina 12. A osztályos tanulók voltak. Felkészítőtanár: Szabó Gyöngyi tanárnő. Gratulálunk nekik!

Akárhová mégy, magyart találsz… Legalábbis nemzeti múltunk nyomait minden bizonnyal. Tíz zrínyis diák képviselte Kőbányát júliusban Jaroslawban egy nemzetközi történelmi táborban, ahol a lengyel város magyar (Kőbánya) és szlovák (Svidnik-Felsővízköz) testvérvárosának tíz-tíz diákját hívta. Beszámoló itt. >> Képek itt. >>