TANKÖNYVEK KIOSZTÁSA


A következő tanévben használatos tankönyvek kiosztása az alábbiak szerint zajlik:

Augusztus 27. kedd 9-12 óra között 12. A; 12. B és 9.D

Augusztus 27. kedd 12-15 óra között 12. C; 12. D és 9.D

Augusztus 28. szerda 9-12 óra között 11. A; 11. B 

Augusztus 28. szerda 12-15 óra között 11. C; 11. D 

Augusztus 29. csütörtök 9-12 óra között 10. A; 10. B 

Augusztus 29. csütörtök 12-15 óra között 10. C; 10. D 

Augusztus 30. péntek 9-12 óra között 9. A; 9. B 

Augusztus 30. péntek 12-15 óra között 9. C; 9 Ny


Egyéb híreink

  • KATASZTRÓFAVÉDELMI VERSENY

    KATASZTRÓFAVÉDELMI VERSENY

    Május 15-én került megrendezésre a Közép-pesti Katasztrófavédelmi Ifjúsági Nap keretein belül az általános és a középiskolák diákjainak katasztrófavédelmi versenye. A Zrínyi Gimnáziumot három, a 9. b osztályból jelentkező csapat képviselte. Tanulóink szabadidejükben készültek, aminek jelentősége különösen azért fontos, mert mindössze három hét alatt sikerült a szükséges ismereteket elsajátítani. Külön köszönet illeti a dr. Sztanek Endre…

  • MTA ALUMNI PROGRAM 2026/6. ELŐADÁS

    MTA ALUMNI PROGRAM 2026/6. ELŐADÁS

    2026.05.26-án Dr. Arany Zsuzsanna – az MTA egyik köztestületi tagja – az MTA Alumni program keretében a Nyugat folyóiratról tartott előadást a Zrínyi Miklós Gimnáziumban több osztálynak. A tananyaghoz kapcsolódó előadás olyan érdekes tényeket tartalmazott, olyan fontos, érdekfeszítő ismereteket adott hozzá a tanórákon tanultakhoz, amelyek hasznosak lehetnek az érettségin is, de a 20. század első…

  • ORSZÁGOS TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS OLIMPIA

    ORSZÁGOS TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS OLIMPIA

    Stumpf Milán 11. D osztályos tanulónk a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpián az EGIS különdíját nyerte. Felkészítő tanár: Lukácsné Papp Csilla. Segítséget nyújtott Péntek Viktória és Vágány Balázs. Gratulálunk nekik!