



A tankönyvek kiosztása az alábbiak szerint zajlik: augusztus 26. kedd 9:00-12:00 12/A és B valamint 9/D augusztus 26. kedd 12:00-15:00 12/C és D valamint 9/D augusztus 27. szerda 9:00-12:00 11/A és B augusztus 27. szerda 12:00-15:00 11/C és D augusztus 28. csütörtök 9:00-12:00 10/A és B augusztus 28. csütörtök 12:00-15:00 10/C és D augusztus 29.…

A nyár folyamán a következő napokon tartunk ügyeletet 9-13 óráig: július 9., július 23., augusztus 6., augusztus 19.

KELET-PESTI TANKERÜLETI KÖZPONT Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium pályázatot hirdet köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében az alábbi munkakörökre: biológia-bármely szakos tanár (pályázati kiírás itt >>) földrajz-bármely szakos tanár (pályázati kiírás itt >>) Jelentkezés benyújtásának módja e-mailben Edényi László igazgató részére az igazgato@zmg.hu címre. Érdeklődni lehet Edényi László igazgatónál, a +36706200327-es telefonszámon.

A BUDAPEST, X. KERÜLETI ZRÍNYI MIKLÓS GIMNÁZIUM 2025/2026-OS TANÉVÉRE FELVETT TANULÓK LISTÁJA Általános és kommunikáció tagozat Angol nyelvi előkészítő Angol nyelvi specializáció tagozat Honvéd kadét tagozat Közbiztonsági tagozat


XII. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzversenyen iskolánkat Macharovszky Viktória és Muri Márton képviselte. A versenyre 289 csapat nevezett. A magas színvonalú versenyen 31. helyezést értek el. Gratulálunk nekik!

Március 8-án került sor a kerületi Diákolimpia labdarúgó torna tavaszi fordulójára. A lányok önbizalommal tele, lehengerlő játékkal minden mérkőzésüket megnyerve veretlenül az első helyen végeztek. Ezúton is gratulálunk nekik, szép volt Csajok!Fiaink kiegyensúlyozott játékot produkálva csak egy ponttal csúsztak le a dobogós helyezésről. Nekik is gratulálunk!

A ZMG fiú röplabda csapata először lépett pályára március 1-jén. Nehéz ellenfelekkel volt dolguk, a már több éve röplabdával foglalkozó, egyesületi szinten is röplabdázó Szent László Gimnázium csapatai és a Pataky István Technikum erős együttesével szemben. De a zrínyis fiúk szépen helyt álltak, izgalmas mérkőzéseket játszottak ellenfeleikkel és így a 3. helyen zártak!„ A kezdeti…

Országos döntőbe jutott iskolánk csapata az Esterházy Magyarország Alapítvány által szervezett 7. Estöri Kreatív Történelmi Versenyen.A csapat tagjai: Csikós-Nagy Szofi (9.a), Jakab Zsófia (9.a), Németh Boglárka (9.a); és akik készítették, támogatták, bíztatták őket: Veszteg Alexandra és Kertész Gabriella tanárnők.Gratulálunk és további sikeres felkészülést, versenyzést kívánunk a csapatnak!