BUDAPEST X. KERÜLETI

ZRÍNYI MIKLÓS GIMNÁZIUM

FALIÚJSÁG

• ZRÍNYI ÖSZTÖNDÍJ 2022/2023 2. FÉLÉV NYERTESEI

A Sors Bona Alapítvány kuratóriuma a határidőre beérkezett ösztöndíj pályázatokat elbírálta. A kuratórium döntése szerint a 2022/23. tanév 2. félévében tanulmányi eredményük, közösségi, művészeti, illetve sporttevékenységük, valamint szociális helyzetük alapján az alábbi tanulók részesülnek havi 5000 Ft Zrínyi-ösztöndíjban: Bácsi Benedek 10d (100 pont); Paragi Emma 9ny (100 pont); Völcsi Amír 10b (95 pont); Farkas Noémi…

Olvass tovább → : ZRÍNYI ÖSZTÖNDÍJ 2022/2023 2. FÉLÉV NYERTESEI
  • KÖSZÖNETNYILVÁNÍTÁS

Ezúton szeretnénk köszönetet mondani Farkas Emesének, iskolánk volt tanulójának, továbbá az Önkéntes Központ Alapítványnak és a Bosch 50 fős csapatának a végzett munkáért, mellyel segítették iskolánk „szabadidős kertjének ” megvalósulását.Aki további támogatást szeretne nyújtani, az a ZMG Baráti Kör számlaszámára való utalással teheti meg. Számlaszám: 11714051-21458288.

Olvass tovább → : KÖSZÖNETNYILVÁNÍTÁS

HÍRFOLYAM

• KŐBÁNYAI FILMSZEMLE

Az I. Kőbányai Filmszemlén közönségdíjas lett Dzsupin Regina és Telek Barnabás: A múlt jövője című kisfilmje. Gratulálunk minden résztvevőnek! Köszönjük a szavazataitokat!

Olvass tovább →

• JÓ SZEREPLÉS A B33 DIÁKOLIMPIÁN

Egy leány és két fiú csapattal vettünk részt az idei B33 kosárlabda diákolimpián. Bár a fiúk a képen nem tűnnek boldognak, de ők bejutottak a legjobb 6 csapat közé és a többi csapatunk is tisztességesen helyt áll.Szabó Anikó beszámolója: a ZMG lány B33 kosárlabda csapata 1 győzelem és 1 vereség után csatázott a legjobb 8…

• HUNGEOCONTEST

A HunGeoContest (angol nyelvű országos földrajzverseny) tanulmányi versenyen Bácsi Benedek és Stock Máté 10. D osztályos tanulók bejutottak a II. fordulóba. Felkészítő tanárok Dr. Fazekas Györgyné és Dr. Klicász Szpirosz. Gratulálunk nekik!

• KARATE DIÁKOLIMPIA

2022. október 22-én iskolánkat 5 tanuló képviselte a XXVI. WKF Karate Diákolimpián. Mindenki éremmel tért haza a versenyről.Billédi Márton 9.c, 3.helyezés (kumite, -57 kg)Faragó Csanád 11.b, 2.helyezés (kumite, +84 kg)Kakucska Bernadett 10.d, 3.helyezés (kumite, -61 kg)Szarvas Ábel 9.ny, 3.helyezés (kumite, -55 kg)Szöllősy Anna 12.b, 3.helyezés (kata)Gratulálunk!